belka
 
polska wersja     english version

• Eurobarre - wprowadzenie

• Opis systemu
• Instalacja
• Nawigacja
• Ustawienia
• Przelicznik punktów
• Problemy i porady

• Bank PayPal
• Wypłaty z EuroBarre

• Linki


Statystyki:

ilość użytkowników Eurobarre: 943 000

ilość naszych wypłat:
10

suma naszych wypłat: 2285,72 EUR
(~ 8 230 PLN)


EUROBARRE

opis systemu


      EuroBarre pochodzi z Francji, jednak jego popularność szybko przekroczyła granice kraju Marsylianki. System po sukcesie w swojej ojczyźnie podbił również i kraje ościenne - Włochy i Hiszpanię, aby potem swoją ekspansję skierować na inne tereny Europy. Od kilku miesięcy bryluje wśród najbardziej polecanych programów i w naszym kraju.
System cechuje niezwykła prostota obsługi, brak modułów spyware, szybkość zarabiania i niezwykły system poleconych (100% za każdego z nich).

      Aby zacząć zarabiać należy ściągnąć i zainstalować program - rodzaj niedużego paska reklamowego, zwanego surfbarem. Surfbar łącząc się z serwerem EuroBarre pobiera kolejne porcje bannerów, które później wyświetlają się w jego oknie. Program nie wysyła danych z naszego komputera, nie "zżera" większej ilości zasobów naszego peceta i nie zajmuje naszego łącza internetowego. Wszystko odbywa się sprawnie i niezauważalnie dla użytkownika nawet słabej maszyny.

      Będąc podłączonym do internetu, włączony surfbar nalicza nam punkty, które co miesiąc zamieniane są na pieniądze. Ich wartość każdego miesiąca jest inna, stąd mimo pozornie takiej samej pracy wyniki finansowe w danym miesiącu mogą być różne.
Od kilku miesięcy przelicznik wykazuje tendencję wzrostową - za każde 1000 pkt. (do wysurfowania w 1-2 dni) otrzymamy około 7 eurocentów.
System nie sprawdza naszej aktywności przy komputerze. Jedynym "ograniczeniem" jest samoczynne zamknięcie programu po 1 godzinach aby wyeliminować np. włączony komputer bez obecności właściciela. Przy powtórnym uruchomieniu surfbaru należy wbić w okienko wyświetlony, 2-cyfrowy kod weryfikacyjny.
Brak jest również wymagań co do częstotliwości klikania w pojawiające się reklamy. Firma nie wprowadziła limitu korzystania z pluginu, można więc surfować do woli!

      System poleconych nie wydaje się być imponujący - tylko jeden poziom - do czasu zerknięcia na cyfrę procentu - aż 100 % od każdego poleconego !!! Czyli otrzymasz tyle samo punktów/pieniędzy co każdy Twój polecony którego zwerbujesz do firmy! Dla dobrych promotorów otwiera to drogę do wysokich zarobków!

      Surfbary Eurobarre dodatkowo przyzna Ci łącznie aż 15 000 punktów za przyłączenie się do programu. Po 5 000 pkt otrzymasz w 15, 45 i 75 dniu swojego uczestnictwa!
Otrzymasz również kolejne 5 000 punktów w każdą rocznicę Twojego zapisu do surfbaru!
I to nie wszystko - zarabiać możemy także na: mailach, ankietach i grach jakie oferuje nam firma. Możliwości są bardzo szerokie!


UWAGA powielanie opisów czy grafik z tej strony jest nielegalne! Jeśli chcesz wykorzystać jakąś jej część zgłoś się do nas drogą mailową !


copyright by www.zarabiaj.net
Nazwa 'Eurobarre' zastrzeżona przez Eurobarre.comRANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki